Що порадите відвідати в Чернівцях?

Оскільки тут багато людей з Чернівців, то хочу задати таке питання. Звісно, будівлю університету, часу буде не так багато та й зі мною будуть люди які непогано знаю Чернівці.
Але завжди бувають місця непопсові, і може щось спаде на думку вам за такий короткий проміжок часу. Або може буде якась цікава подія в суботу (1-го числа)

2 коментарі

Святослав Вишинський
На території комплексу колишньої Резиденції митрополитів (тепер центральні корпуси Чернівецького університету по вул. Коцюбинського) варто відвідати Червону і Мармурову зали, а також внутрішній університетський парк. Про все можна замовити екскурсію, зокрема. Цікавим місцем є також Єврейське кладовище по вул. Зеленій і руїни синагоги на його території; по інший бік вулиці — Руське кладовище з оригінальними, хоч і дещо поруйнованими останніми роками пам'ятниками. По вул. Українській у центрі міста — будівля Вірменської церкви, де тепер розташована органна зала. Будівля театру на Театральній площі, а також Ратуша на Центральній площі (здається, на вежу можна підійматись для огляду панорами міста). Також римо-католицький костел по вул. Головній — а головно його внутрішній дворик. Так само колишній архів — костел Серця Ісуса по вул. Шевченка. Серед затишних місць для відпочинку — кав'ярні «Віденська» (вул. Кобилянської), «Literatur Cafe» (Центральна площа). Є ще гарні кав'ярні по вул. Гьоте (біля театру) і на Театральній площі. Також бари «Квінто» (вул. Доброго) і «Дублін» (вул. Заньковецької).
Ростислав Канюченко
Турецький міст з Турецькою площею ще можна подивитися. Хоча там на площі щось таке дивне понабудовували…
Ще у кав'ярні по Гьоте є нижня зала. Там є порівняно непогані і недорогі суші, і затишно там внизу.
По неділях о 12:00 біля ратуші на Центральній площі починається безкоштовна піша екскурсія по центру міста.
У «Квінто» (вул. Доброго) по вечорах у п'ятницю та суботу моя дружина джаз співає :)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте