Презентація Книжки “Інша Імперія” – 24 листопада – Київ, Далі-бар, 15:00

В неділю 24 листопада о 15:00 в Києві (Сальвадор-Далі бар, Ярославів Вал 16, метро Золоті Ворота) відбудеться презентація двомовної (україно-англійської) книжки Андрія ВолошинаІнша Імперія“. Вхід вільний) Запрошую всіх не байдужих до поезії!
АНОТАЦІЯ:
Друга поетична збірка Андрія Волошина «Інша імперія» продовжує започаткований автором у першій «Nасправді Nещастя Nемає» пошук нових, археофутуристичних форм вияву світобачення митця.
Вірші молодого поета можна вважати крайньою точкою сучасної української інтелектуальної поезії. Його творчість – тільки для читача з високим рівнем IQ та бажанням думати і вдумуватися, зчитувати образи на свідомому та підсвідомому рівнях.
У віршах добре відчутна сутність автора – молодої людини з мегаполісу, яка щосекунди пропус- кає через себе сотні зустрічних людей, емоцій та подій, яка спускається в найглибші підземелля – метро і до маргіналів, і яка піднімається до найвищих опор сучасної міської цивілізації – книгарень, музеїв, дахів.
Особливо цікавим є цикл «Азбука археофутуризму». Цикл, в якому поет ускладнює собі завдання вдвічі, – експеримент зі словом доходить до змістовно-філософського піку, коли значення має кожен звук і кожна буква.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте