Андрій Волошин
Рейтинг
+10.44
Сила
28.20

Андрій Волошин

a-voloshyn

avatar
Думав порадити зареєструватись на музичній соц.мережі, але відвідавши сайт побачив що з цим нема проблем ))
Просто я би не качав пісню, і не через лінь, а просто бо не звик скачувати музику.
І лише гарне фото праворуч змусило мене порушити звичку.
Взагалі пісня сподобалась.
І згадався «Манхеттен» Боні Нем. Ні, крім Манхеттена як назви тут жодного зв«язку і якщо ви не чули цю пісню — і не шукайте — спеціально не даю посилань ))

Хіба що на музичну мережу www.reverbnation.com
З усіх що я бачив найбільш мені імпонує, може сподобається
avatar
Деструкція Європейського Союзу — це найконструктивніший крок для європейців (як для націоналістів так і для прихильників Єдиної Європи).
Один з західноєвропейських євроскептиків казав: — як Брюссель може бути об"єднавчим центром, коли Бельгія сама ледве не розвалюється на 3 частини?..
avatar
Вважати чи не вважати Британію — Європою це питання дискутивне. Спробуйте довести англійцю, ірландцю чи шотландцю що він цивілізаційно не європеєць ))
Насправді це питання дуже дискутивне. Британія є найвідданішим союзником Штатів (чи сателітом, як писав Фай — до речі раджу його есе про Новий американський імперіалізм, хто не читав).
Деякі європейські націоналісти вважають Британію одвічним ворогом континентальної Європи. І мають на це аргументи. Але інші вважають британців білими братами які так само страждають від космополітичної демо-ліберальної влади.

Британська імперія була найбільшою. Британський імперіалізм був (є) чи не найпотужнішим. Зараз просто він набув економічної та й не тільки економічної форми.

А стосовні ролі Британії в ЄС — вони ж увійшли в цей проект, а не стояли осторонь. Багато ініціатив вони тормозили і будуть тормозити. Британія приймає участь в ЄС виходячи з власних інтересів, тому, наприклад і не здали свою власну валюту фунт.
avatar
Так, до липня ще є час.
avatar
Фундаментальний традиціоналізм і консерватизм можна розуміти по-різному. Але навіть в фундаментальнішому розумінні, важко уявити традиціоналізм без сучасних (модерних) досягнень. Тоді варто було б усі знання передавати лише в усній формі, відмовитись від інтернету, техніки, книговидання, тощо.
Врахування сучасної специфіки — не є обов«язково постмодерном.
Є певні течії (наприклад анастасіївці — чомусь про них згадав) які відмовляються від багатьох продуктів сучасного світу, роблять свої автономні поселення.
Але чи є вони традиціоналістами?

Шлях який, наприклад, обрав Рене Генон — це шлях споглядання і констатації краху сучасного світу. Але не шлях мовчазної згоди, це шлях брахмана. Рене Генон писав що на Заході завжди буде набагато менше брахманів і більше кшатріїв. Тому шлях роздумів, спостережень, споглядання — не для всіх, і абсурдно було б пропагувати для всіх такий спосіб життя.

Традиціоналізм не означає привязаність до минулого, це значить – жити і діяти виходячи з приницпів, які мають вічну цінність. (перефразовано з М. Ван ден Брука)

Це перефразовано, в оригіналі замість „традиціоналізму“ був „косерватизм“. Так само я міг би тут поставити і „Археофутуризм“.
Футуристи заперечували те що було до них, ми не заперечуємо, ви шануємо класику і майстрів, але як писав Ніцше: „Для нової музики — потрібні нові вуха“.
Тому і не акцентуємо увагу лише на минулому.

Протест проти сучасного світу може бути дуже різним. Це може бути якась повна аскеза і відмова бути частиною сучасної цивілізації. Навіть суїцид.
Кожному — своє. Але все-таки це слабка позиція.
Чи не краще бути в аванґарді всіх процесів що проходять? Осідлати тигра ))

Звісно, археофутуристи можуть спуститись до постмодерного болота. Археофутуристи можуть навіть спускати туди деякі свої (наприклад мистецькі) продукти. Бо орел завжди може опуститись до миші, але миша не підніметься на висоту орла.

А Езра Паунд чудово розумів суть і шкідливість кредитної системи.
Попри те що його зараховують до модерністів, чи не був він належним до тієї елітою про яку писав Генон в книжці „Схід і Захід “? Тієї еліти, яка мала би навести міст між Сходом та Заходом. (Езра Паунд ґрунтовно вивчав Китай, китайську поезії, історію, і багато перекладав — не заради ж естетичного задоволення чи визнання..)
Можна також згадати твердження Міґеля Серрано, що Паунд кодував свою поезію.
avatar
Євроскептицизм зростає, це факт
А у Великобританії постало питання про зміну виборчої системи. Ліберальні демократи отримали відносно мало місць при гарних результатах.
А БНП (саме вона, хоча й не тільки вона має позицію «Менше Європи!) набрала більше голосів за всю свою історію, але не здобула жодного депутатського місця.
avatar
Коли був в Чернівцях то Literatur Caf? не знайшов. Точніше коли знайщов — воно вже було закрите. Просто я думав це який стильний творчий бар чи щось таке, а як сказали що окрім днів з презентаціями там робити нема чого
avatar
«Археофутуризм протистоїть одночасно сучасності та консерватизму, ставлячи їх на одну дошку і вважаючи сучасність архаїчною, тому що її ідеали та великі проекти зазнали краху» (Гийом Фай, «За что мы сражаемся? Идеологический словарь)

А так, хіба багато відомо про його концепцію? Книга L'Arch?ofuturisme, l'?ncre, 1998 — була написана понад 10 років тому, і перевидань не було. Немає перекладів ні українською ні російською (навіть припускаю що і англійською немає). І наскільки мені відомо то Гійом Фай сам став критично ставитись до її змісту.

Тому з усієї концепції лишається тільки визначення яке ми і наводимо на сайті arfa.in/archeofuturism/

Археофутуризм – умонастрій, згідно якому майбутнє знову звернеться до цінностей предків [...]

Тим паче зміни зазнавали і геополітичні полгяди Гійома Фай. Якщо в Nouveau discours ? la nation europ?enne він писав про європейсько-арабський союз, то вже в новому виданні (1999р. — на щастя ця книжка у мене є) — він заперечує це в примітках.

Хоч ми і вважаємо Гійома Фай дуже цікавим сучасним мислителем і публіцистом, але він не є і не буде для нас беззаперечним авторитетом. Можливо, у нас інше розуміння археофутуризму. Тим паче ми взяли цю назву перш за все для мистецької асоціації (те що ми сприймаємо мистецтво не саме по собі, а невід»ємно від інших сфер — то вже інше питання).

Дехто може вважати археофутуризм новим напрямком в мистецтві чи навіть філософії.
Але ми не прагнемо монополії на цю назву, і так само ми впевнені що і Гійом Фай теж. Тим паче через брак часу і бажання він просто не зміг би розвинути археофутуризм, напркилад в сфері літератури, музики, тощо.

Ніяким продуктом постмодерну археофутуризм не являється, якщо не притримуватись хибної думки що все (абсолютно все) — це пост-модерн.

avatar
Можна ще вважати це за Божу кару поляків.
Знаю пару людей які раділи після цієї трагедії.
avatar
Для початку — досить гагрі результати
avatar
Цікаво
Декілька років тому у мене був проект Відеопоезії
videopoezia.com
Можливо колись відновлю його, бо до сих пір тримаю домен а також і videopoezija.com
avatar
Гарна сорочка ;-)

Але не сподобалось
«де люди гуртуються довкола української ідеї без пафосу і без екстреміських (правих чи лівих) закликів і лозунгів, вони не називають себе націоналістами чи патріотами,»

У чому ж тоді українська ідея?
Якщо відкидати навіть патріотизм, то втрачаються увесь український зміст вишиванки. Тоді це просто буде елементом моди (і вже є) і не більше.
avatar
Так, а ці 2 фільми, крім цього ще й не були ідеологічними і конформістськими
avatar
Ноутбук і ядерна зброя, а не ноутбук і вишиванка.
Хоча ноутбук я назвав просто як символ високих технологій. Враховуючи поширеність та доступність ноутбуків зараз — можна було б обрати набагато кращу річ для прикладу.
Так, цю тему краще продовжити в іншому блозі )
avatar
Я пригадую момент з Українського клубу, пару років тому. було обговорення однієї з найкрупніших партій:
— Да ви хоть програму читали? (дептат цієї партії)
— Да я писал её! (експерт)
avatar
Політичні сили сучасності мають в основному програми, а не ідеології.
Ці програми написані «спеціалістами» та у відповідності до чинного законодавства і це не дає змогу більшості ідеологій (особливо недемократичних) бути присутніми в цих програмах
avatar
Звісно краще б символо української держави був ноутбук та ядерна зброя.
Але можна констатувати що для багатьох «бути українцем» стало модно. Хтось так і залишився на цих зовнішніх атрибутах, а для багатьох це був тільки початок до глибшого розуміння як України так і патріотизму.
Тому в будь-якому разі це позитивний аспект
avatar
А чому б не створити? Ініціатива, як кажуть — наказуєма
Якщо є вільний час — кошти — раджу в серйозн про це подумати.
Або пошукати інвесторів на цей стартап
avatar
Так, суспільний запит є, але для реалізації цього потрібні ресурси.
Тобто я б не взявся за це без команди програмістів та фінансових ресурсів на маркетинг і рекламу.
Просто маю досвід створення соц.мережі (УкрІмперія) яка потім була знищена, на момент її взлому там було 300 людей (реальних а не ботів) і вже розгорталось спілкування.
Але в жодному разі вона не могла конкурувати з вконтактом…
Хоча були і свої переваги (чат, аудіо чат, відео чат, свої ігри)

ще є непоганою ідеєю онлайн-тв
наприклад rozum.info/index/0-9
відео іде в атоматичному режимі, можна вибрати по запиту, і можна транслювати напряму зі своєї веб-камери. Тобто фактично кожен хто має веб-камеру — може стати виступаючим, тільки когось слухатимуть одиниці, а когось — сотні, а в перспективні може й тисячі
avatar
Гарна подія, гарні дівчата на фото