Андрій Волошин
Рейтинг
+10.44
Сила
28.20

Андрій Волошин

a-voloshyn

avatar
Це все так, але можна врахувати що в ХІХ ст. було багато неписемних людей, і багато людей які не мали особливої потреби в листуванні.
Якщо продовжувти аналогію — то повідомлення в соц.мережах більше схожі на телеграф.
Але навіть в самій попсовій соц.мережі можна отримати дуже змістовного листа. Це залежить від особистостей. Якщо комусь нема що сказати, або нема бажання (бо нема кому сказати) — тоді і потвреби в листуванні немає.

А те що на фоні геометричного зростання інформаційних потоків та обміну данними, спілкування втрачає змістовність і навіть шарм — то це просто одна з багаточислених ознак декадансу та занепаду.
avatar
Мова не йде про принципове ігнорування чи сферу емоційного.
Сфера емоційного доречна на вулиці де за свою українофобію Дугін міг би поплатитись, але аж ніяк не на тому рівні де він зараз.
Дугін поєднує в собі високу ерудованість з сміхотворними безглуздиим думками (яких багато, наприклад в книжці «Поп-культура и знаки времени»)
avatar
Я думаю не варто часто цитувати Дугіна та й взагалі не акцентувати на ньому увагу. Крім нього були, є і будуть багато інших філософів
avatar
Такий сервіс вже створено давно, і це електронна пошта.
Ніхто не реєструватиметься на новому сайті тільки з метою писати листи. Хіба що там будуть люди, які будуть тільки там (тобто кращого способу сконтактувати з ними не буде)

Таке листування як в ХІХ сторіччі зустрічається і зараз. І не так важливо яким шляхом воно іде — через пошту реальну, електронну чи соц.мережу.
Це залежить тільки від самого повідомлення.
Якщо лист довгий і торкається багатьох тем — то на нього буде просто непристойно відповідати стисло і миттєво. І такі листи немає смислу писати часто — тому буде і проміжок, інтервал між відповідями, який може бути не меншим ніж в часи ХІХ сторіччя.
Також треба враховувати зайнятість людей та їх схильність до користування інтернетом.